ROK 2002
Historia zawodów
ROK 2002
HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner
Podlodowe Mistrzostwa Koła CHAŃCZA zalew 12.01.2002 r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT | ||||
Sztuki | Waga | Miejsce | Sztuki | Waga | Miejsce | |||
1. | Janusz Jakubczyk | 5 | 40 | 1 | 0 | 0 | 12 | 13 |
2. | Łukasz Kaczmarek | 2 | 25 | 2 | 0 | 0 | 12 | 14 |
3. | Paweł Stradowski | 1 | 20 | 3 | 0 | 0 | 12 | 15 |
4. | Artur Konieczny | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
5. | Henryk Zapała | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
6. | Dariusz Miądzel | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
7. | Piotr Matusiak | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
8. | Zbigniew Hejzner | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
9. | Robert Wójcik | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
10. | Adam Kopczyński | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
11. | Roman Frankow | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 24 |
Organizator PZW Klub Spinningowy MIERZAWA przy Kole Sędziszów SEFAKO
rzeka MIERZAWA 02.03.2002 r.
1. Miejsce Rafał Kuliński PZW SEFAKO
2. Miejsce Robert Rokicki Koło LIN Jędrzejów
3. Mijsce Andrzej Jasztal Starachowice
Pozostałe miejsca 0 ryb w tym: Łukasz Gamoński, Tomasz Tchórz PZW Koło nr 2 Amur Kielce
Rozpoczęcie Sezonu CZARKOWY 27.04.2002 r.
SENIORZY | JUNIORZY | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Miejsce | Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Miejsce |
1. | Tomasz Tchórz | 3675 | 1 | 1. | Grzegorz Szałas | 180 | 1 |
2. | Dariusz Miądzel | 2205 | 2 | 2. | Tomasz Gajos | 0 | 4 |
3. | Jan Duda | 1870 | 3 | 3. | Janusz Wąsik | 0 | 4 |
4. | Paweł Bednarski | 1455 | 4 | ||||
5. | Marcin Gaca | 1375 | 5 | ||||
6. | Adam Gaca | 1185 | 6 | ||||
7. | Artur Mikołajczyk | 910 | 7 | ||||
8. | Henryk Zapała | 490 | 8 | ||||
9. | Krzzysztof Maculewicz | 115 | 9 | ||||
10. | Maciej Gul | 0 | 21 | ||||
11. | Wiesław Przybycień | 0 | 21 | ||||
12. | Zbigniew Zdankiewicz | 0 | 21 | ||||
13. | Krzysztof Majewicz | 0 | 21 | ||||
14. | Jan Łachta | 0 | 21 | ||||
15. | Artur Zapała | 0 | 21 | ||||
16. | Adam Łojowski | 0 | 21 | ||||
17. | Ryszard Sępowicz | 0 | 21 | ||||
18 | Czesław Majewicz | 0 | 21 | ||||
19. | Tadeusz Przyborowski | 0 | 21 | ||||
20. | Tadeusz Pelczar | 0 | 21 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła CHAŃCZA 25.05.2002 r.
SENIORZY | JUNIORZY | ||||||||||||||||
LP. | Imię i nazwisko | T TURA | II TURA | Pkt | Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Pkt | ||||||||
Sztuki | Waga | M-ce | Sztuki | Waga | M-ce | Sztuki | Waga | M-ce | Sztuki | Waga | M-ce | ||||||
1. | Zdzisław Starek | - | 875 | 1 | - | 875 | 4 | 5 | 1. | Marcin Majchrowski | - | 100 | 1 | - | 130 | 2 | 3 |
2. | Mariusz Łojowski | - | 270 | 5 | - | 1380 | 2 | 7 | 2. | Krzysztof Kwapisz | - | 60 | 3 | - | 255 | 1 | 4 |
3. | Dariusz Miądzel | - | 345 | 4 | - | 970 | 3 | 7 | 3. | Mieszko Ussowski | - | 100 | 1 | - | 70 | 3 | 4 |
4. | Arur Konieczny | - | 615 | 2 | - | 360 | 5 | 7 | 4. | Piotr Zatorski | - | 10 | 4 | - | 0 | 7 | 11 |
5. | Marcin Gaca | - | 70 | 7 | - | 1395 | 1 | 8 | 5. | Łukasz Walkiewicz | - | 0 | 7 | - | 0 | 7 | 14 |
6. | Paweł Taborski | - | 360 | 3 | - | 105 | 9 | 12 | 6. | Grzegorz Paluch | - | 0 | 7 | - | 0 | 7 | 14 |
7. | Janusz Świat | - | 170 | 6 | - | 290 | 7 | 13 | |||||||||
8. | Arur Mikołajczyk | - | 5 | 9 | - | 345 | 6 | 15 | |||||||||
9. | Zbigniew Hejzner | - | 60 | 8 | - | 180 | 8 | 16 | |||||||||
10. | Eugeniusz Buras | - | 0 | 14 | - | 0 | 14 | 28 | |||||||||
11. | Łukasz Gaca | - | 0 | 14 | - | 0 | 14 | 28 | |||||||||
12. | Henryk Zapała | - | 0 | 14 | - | 0 | 14 | 28 | |||||||||
13. | Krzysztof Maculewicz | - | 0 | 14 | - | 0 | 14 | 28 |
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu KLEKOT k/Wloszczowy 02.06.2002 r.
JUNORZY
1. Miejsce Paweł Bobiński Końskie Miasto
2. Miejsce Jarosław Niedorozow Starachowice
3. Miejsce Bartosz Adamczyk Kielce KKSM
24. Miejsce Mariusz Majchrowski Kielce nr 2 Amur
KADECI
1. Miejsce Mateusz Samirowski Kielce 1
2. Miejsce Wojciech Stojecki Skarżysko Miasto
3. Miejsce Piotr Kwiecień Busko-Zdrój
5. Miejsce Mieszko Ussowski Kielce nr 2 Amur
KOBIETY
1. Miejsce Lidia Hajduk Kielce KKSM
2. Miejsce Jadwiga Uchto Sędziszów
3. Miejsce Elżbieta Majka Końskie ZSZ
Metoda Odległościowa CEDZYNA 15.06.2002 r.
SENIORZY | JUNIORZY | ||||||||||||
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Pkt | Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Pkt | ||||
Waga | M-ce | Waga | M-ce | Waga | M-ce | Waga | M-ce | ||||||
1. | Dariusz Miądzel | 410 | 3 | 665 | 4 | 7 | 1. | Krzysztof Kwapisz | 490 | 1 | 585 | 1 | 2 |
2. | Tomasz Gajos | 180 | 8 | 1335 | 1 | 9 | 2. | Marcin Zatoń | 175 | 3 | 165 | 3 | 6 |
3. | Artur Konieczny | 300 | 7 | 910 | 2 | 9 | 3. | Daniel Garula | 265 | 2 | 65 | 4 | 6 |
4. | Mariusz Łojowski | 1045 | 1 | 225 | 10 | 11 | 4. | Mariusz Majchrowski | 0 | 8 | 440 | 2 | 10 |
5. | Janusz Świat | 360 | 5 | 435 | 6 | 11 | 5. | Grzegorz Paluch | 50 | 4 | 0 | 8 | 12 |
6. | Łukasz Kaczmarek | 95 | 9 | 725 | 3 | 12 | 6. | Mieszko Ussowski | 30 | 5 | 0 | 8 | 13 |
7. | Piotr Matusiak | 575 | 2 | 130 | 12 | 14 | 7. | Łukasz Walkiewicz | 0 | 8 | 0 | 8 | 16 |
8. | Zbigniew Hejzner | 365 | 4 | 145 | 11 | 15 | |||||||
9. | Marcin Gaca | 0 | 14 | 600 | 5 | 19 | |||||||
10. | Henryk Zapała | 310 | 6 | 105 | 13 | 19 | |||||||
11. | Tomasz Tchórz | 45 | 10 | 275 | 9 | 19 | |||||||
12. | Artur Mikołajczyk | 0 | 14 | 400 | 7 | 21 | |||||||
13. | Łukasz gaca | 0 | 14 | 285 | 8 | 22 |
Spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu KLEKOT k/Włoszczowy 23.06.2002 r.
1. Miejsce Maciej Wolak Kielce KKSM
2. Miejsce Grzegorz Górski Stolbud Włoszczowa
3. Miejsce Zbigniew Duda Ostrowiec
15. Miejsce Zdzisław Starek Kielce nr 2 Amur
Zawody Zarządu i Komisji Statutowych 13/14.07.2002 r.
Lp. | Imię i nazwisko | Sztuki | Waga | Miejsce |
1. | Piotr Matusiak | 1 | 2230 | 1 |
2. | Robert Wójcik | 1 | 2120 | 2 |
3. | Artur Konieczny | 0 | 0 | 12 |
4. | Mariusz Łojowski | 0 | 0 | 12 |
5. | Zbigniew Hejzner | 0 | 0 | 12 |
6. | Marian Gołuch | 0 | 0 | 12 |
7. | Czesław Majewicz | 0 | 0 | 12 |
8. | Dariusz Miądzel | 0 | 0 | 12 |
9. | Henryk Bednarski | 0 | 0 | 12 |
10. | Ryszrd Terelak | 0 | 0 | 12 |
11. | Zdzisław Starek | 0 | 0 | 12 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła BORUSOWA rzeka Wisła 11.08.2002 r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT | ||||
Sektor | Waga | Miejsce | Sektor | Waga | Miejsce | |||
1. | Dariusz Miądzel | A | 170 | 1 | B | 80 | 1 | 2 |
2. | Tomasz Tchórz | B | 195 | 2 | A | 520 | 1 | 3 |
3. | Piotr Matusiak | B | 330 | 1 | A | 130 | 2 | 3 |
4. | Zdzisław Starek | A | 85 | 2 | B | 0 | 6 | 8 |
5. | Tomasz Gajos | B | 75 | 3 | A | 0 | 6 | 9 |
6. | Artur Konieczny | A | 0 | 6 | B | 0 | 6 | 12 |
7. | Zbigniew Hejzner | A | 0 | 6 | B | 0 | 6 | 12 |
8. | Maciej Gul | A | 0 | 6 | B | 0 | 6 | 12 |
9. | Marcin Gaca | B | 0 | 6 | A | 0 | 6 | 12 |
10. | Adam Gaca | B | 0 | 6 | A | 0 | 6 | 12 |
Spinningowe Mistrzostwa Okręgu BORUSOWA rzeka Wisła 01.09.2002 r.
INDYWIDUALNIE
1. Miejsce Robert Gorycki Starachowice 2
2. Miejsce Dariusz Komorniczak Starachowice 1
3. Miejsce Zdzisław Starek Kielce nr 2 Amur
11. Miejsce Tomasz Tchórz Kielce nr 2 Amur
22. Miejsce Dariusz Miądzel Kielce nr 2 Amur
34. Miejsce Piotr Matusiak Kielce nr 2 Amur
DRUŻYNOWO
1. Miejsce Starachowice 2
2. Miejsce Starachowice 1
3. Miejsce Ostrowiec Huta
6. Miejsce Kielce nr 2 Amur I
7. Miejsce Kielce nr 2 Amur II
Gruntowe Zawody Rejonowe o PUCHAR PRZECHODNI ZG PZW CHAŃCZA
zalew 08.09.2002 r.
DRUŻYNOWO
1. Miejsce KKSM Kielce
2. Miejsce Kielce nr 2 Amur
3. Miejsce Kielce Brzana nr 1
4. Miejsce PKP Kielce
Kielce nr 2 Amur skład drużyn
Seniorzy: Artur Konieczny, Dariusz Miądzel, Piotr Matusiak
Kobiety i junior: Magdalena Łojowska, Mieszko Ussowski
Drgająca Szczytówka CHAŃCZA 21.09.2002 r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Artur Konieczny | 2160 | 1 | 3065 | 2 | 3 |
2. | Piotr Matusiak | 1700 | 3 | 3655 | 1 | 4 |
3. | Dariusz Miądzel | 1875 | 2 | 1525 | 4 | 6 |
4. | Bartosz Gamoński | 1345 | 5 | 1880 | 3 | 8 |
5. | Tomasz Molenda | 1440 | 4 | 985 | 6 | 10 |
6. | Janusz Świat | 325 | 7 | 1395 | 5 | 12 |
7. | Alfred Krzystanek | 1180 | 6 | 765 | 7 | 13 |
8. | Mieszko Ussowski | 275 | 8 | 345 | 10 | 18 |
9. | Tomasz Tchórz | 160 | 11 | 550 | 8 | 19 |
10. | Zbigniew Hejzner | 275 | 8 | 255 | 11 | 19 |
11. | Bartosz Krzystanek | 150 | 12 | 385 | 9 | 21 |
12. | Henryk Zapała | 245 | 10 | 130 | 14 | 24 |
13. | Sławomir Molenda | 0 | 15 | 240 | 12 | 27 |
14. | Robert Wójcik | 0 | 15 | 195 | 13 | 28 |
Zakończenie Sezonu TYNIEC rzeka Wisła 12.10.2002 r.
SENIORZY | JUNIORZY | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Sztuki | Waga | Lp. | Imię i nazwisko | Sztuki | Waga |
1. | Robert Wójcik | - | 900 | 1. | Tomasz Wójcik | - | 330 |
2. | Artur Mikołajczyk | - | 750 | 2. | Krzysztof Kwapisz | - | 0 |
3. | Dariusz Miądzel | - | 0 | 3. | Grzegorz Szałas | - | 0 |
4. | Ryszard Durbas | - | 0 | ||||
5. | Krzysztof Latosiński | - | 0 | ||||
6. | Piotr Matusiak | - | 0 | ||||
7. | Jan Sieniawski | - | 0 | ||||
8. | Jan Duda | - | 0 | ||||
9. | Zbigniew Hejzner | - | 0 | ||||
10. | Ryszard Terelak | - | 0 | ||||
11. | Karol Lasota | - | 0 | ||||
12. | Piotr Wąsik | - | 0 | ||||
13. | Henryk Zapała | - | 0 | ||||
14. | Tomasz Tchórz | - | 0 | ||||
15. | Janusz Świat | - | 0 | ||||
16. | Bartosz Gamoński | - | 0 | ||||
17. | Szymon Poniewierski | - | 0 | ||||
18. | Piotr Parka | - | 0 |