ROK 2012
Historia zawodów
ROK 2012
HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner
Podlodowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 12.02.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Miejsce |
1. | Janusz jakubczyk | 496 | 1 |
2. | Piotr Zamojski | 336 | 2 |
3. | Robert Gawior | 254 | 3 |
4. | Zbigniew Linertowicz | 214 | 4 |
5. | Dariusz Miądzel | 184 | 5 |
6. | Zbigniew Hejzner | 80 | 6 |
7. | Andrzej Chrzanowski | 78 | 7 |
Towarzyskie Zawody o Puchar Czarnej Staszowskiej KORZENNO/SMYKÓW 18.03.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Sztuki | PKT. |
1. | Dariusz Miądzel | 0 | 0 |
2. | Ryszard Góra | 0 | 0 |
3. | Mariusz Mazurczak | 0 | 0 |
4. | Łukasz Lipka | 0 | 0 |
5. | Przemysław Dudzic | 0 | 0 |
6. | Zbigniew Linertowicz | 0 | 0 |
7. | Sławomir Molenda | 0 | 0 |
8. | Krzysztof Kraska | 0 | 0 |
9. | Michał Wypych | 0 | 0 |
10. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 0 |
Rozpoczęcie Sezonu rzeka Wisła CISZYCA 22.04.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Największa Ryba | Miejsce |
1. | Sławomir Molenda | 1846 | 1 | |
2. | Zbigniew Linertowicz | 1602 | 2 | |
3. | Piotr Zamojski | 1468 | 1364 | 3 |
4. | Zbigniew Hejzner | 1036 | 4 | |
5. | Ryszard Góra | 898 | 898 | 5 |
6. | Jakub Sikora | 786 | 6 | |
7. | Andrzej Wrona | 782 | 456 | 7 |
8. | Adrian Frąg | 774 | 774 | 8 |
9. | Jakub Wożniak | 774 | 384 | 9 |
10. | Mirosław Zapała | 750 | 10 | |
11. | Piotr Janikowski | 590 | 11 | |
12. | Krzysztof Latosiński | 436 | 12 | |
13. | Michał Wypych | 390 | 13 | |
14. | Bronislaw Opel | 336 | 14 | |
15. | Janusz Samczynski | 322 | 15 | |
16. | Mirosław Krzysztofik | 304 | 16 | |
17. | Krzysztof Kraska | 260 | 17 | |
18. | Andrzej Kiziński | 186 | 18 | |
19. | Michał Kiziński | 178 | 19 | |
20. | Wacław Dziadosz | 126 | 20 | |
21. | Artur Sikora | 56 | 21 | |
22. | Andrzej Chrzanowski | 48 | 22 | |
23. | Ryszard Terelak | 0 | 33 | |
24. | Ryszard Fronczkowski | 0 | 33 | |
25. | Jakub Gołąbek | 0 | 33 | |
26. | Dariusz Wożniak | 0 | 33 | |
27. | Paweł Kosiński | 0 | 33 | |
28. | Robert Gawior | 0 | 33 | |
29. | Jerzy Woźniak | 0 | 33 | |
30. | Adam Wysocki | 0 | 33 | |
31. | Ryszard Anyż | 0 | 33 | |
32. | Szymon Kiziński | 0 | 33 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 13.05.2012r.
SENIORZY | ||||||
LP. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Pkt. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Artur Mikołajczyk | 2596 | 1 | 4186 | 1 | 2 |
2. | Janusz Świat | 1980 | 2 | 3414 | 2 | 4 |
3. | Łukasz Wiejas | 1860 | 3 | 2472 | 4 | 7 |
4. | Michał Sońta | 1282 | 5 | 2756 | 3 | 8 |
5. | Piotr Zamojski | 1672 | 4 | 1048 | 6 | 10 |
6. | Dariusz Miądzel | 772 | 9 | 1910 | 5 | 14 |
7. | Zbigniew Linertowicz | 980 | 7 | 878 | 7 | 14 |
8. | Zbigniew Hejzner | 1084 | 6 | 644 | 8 | 14 |
9. | Andrzej Chrzanowski | 446 | 10 | 502 | 9 | 19 |
10. | Robert Pokrzepa | 786 | 8 | 120 | 11 | 19 |
11. | Andrzej Kiziński | 0 | 16 | 380 | 10 | 26 |
12. | Andrzej Pałys | 230 | 11 | 0 | 16 | 27 |
13. | Wacław Dziadosz | 176 | 12 | 0 | 16 | 28 |
14. | Roman Majewski | 0 | 16 | 88 | 12 | 28 |
15. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 16 | 0 | 16 | 32 |
JUNIORZY U23 | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Michał Wypych | 684 | 1 | 752 | 1 | 2 |
KOBIETY U18 | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Judyta Linertowicz | 108 | 1 | 0 | 2 | 3 |
KADECI U14 | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | PKT. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Bartek Fronczkowski | 1248 | 1 | 3056 | 1 | 2 |
2. | Maksym Chudzicki | 64 | 2 | 298 | 3 | 5 |
3. | Jakub Sikora | 0 | 4 | 530 | 2 | 6 |
Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 06.05.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Pkt. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Piotr Zamojski | 1896 | 3 | 2126 | 3 | 6 |
2. | Zbigniew Linertowicz | 2861 | 1 | 1148 | 8 | 9 |
3. | Janusz Świat | 756 | 7 | 2412 | 2 | 9 |
4. | Michał Sońta | 1028 | 5 | 2054 | 4 | 9 |
5. | Andrzej Kiziński | 2412 | 2 | 676 | 12 | 14 |
6. | Adrian Frąg | 648 | 8 | 1468 | 6 | 14 |
7. | Dariusz Miądzel | 796 | 6 | 852 | 9 | 15 |
8. | Robert Gawior | 270 | 16 | 2920 | 1 | 17 |
9. | Artur Mikołajczyk | 456 | 11 | 1156 | 7 | 18 |
10. | Jerzy Szczepaniak | 588 | 9 | 660 | 13 | 22 |
11. | Andrzej Wrona | 568 | 10 | 452 | 16 | 26 |
12. | Rafał Kopeć | 376 | 13 | 576 | 15 | 28 |
13. | Sławomir Molenda | 44 | 20 | 716 | 10 | 30 |
14. | Wacław Dziadosz | 342 | 14 | 430 | 17 | 31 |
15. | Janusz Samczyński | 276 | 15 | 418 | 18 | 33 |
16. | Jerzy Woźniak | 1156 | 4 | 0 | 30 | 34 |
17. | Zbigniew Hejzner | 0 | 30 | 1580 | 5 | 35 |
18. | Bronisław Opel | 226 | 17 | 178 | 20 | 37 |
19. | Andrzej Pałys | 72 | 19 | 346 | 19 | 38 |
20. | Krzysztof Kraska | 0 | 30 | 696 | 11 | 41 |
21. | Jakub Woźniak(J) | 420 | 12 | 0 | 30 | 42 |
22. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 30 | 606 | 14 | 44 |
23. | Sebastian Krawczyk | 112 | 18 | 0 | 30 | 48 |
24. | Michał Wypych | 0 | 30 | 148 | 21 | 51 |
25. | Paweł Jaroszewski | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
26. | Łukasz Wiejas | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
27. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
28. | Mirosław Zapała | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
29. | Mariusz Mazurczak | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura CHAŃCZA 17.06.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Pkt | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Zbigniew Linertowicz | 410 | 7 | 2614 | 1 | 8 |
2. | Wysocki Adam | 1072 | 1 | 424 | 8 | 9 |
3. | Piotr Zamojski | 656 | 2 | 436 | 7 | 9 |
4. | Sławomir Molenda | 382 | 9 | 1778 | 2 | 11 |
5. | Jerzy Woźniak | 422 | 5 | 540 | 6 | 11 |
6. | Janusz Świat | 586 | 3 | 218 | 10 | 13 |
7. | Dariusz Miądzel | 412 | 6 | 192 | 12 | 18 |
8. | Michał Sońta | 94 | 15 | 972 | 5 | 20 |
9. | Andrzej Pałys | 402 | 8 | 98 | 14 | 22 |
10. | Rafał Kopeć | 244 | 12 | 212 | 11 | 23 |
11. | Ryszard Fronczkowski | 372 | 10 | 90 | 15 | 25 |
12. | Zbigniew Hejzner | 0 | 29 | 1756 | 3 | 32 |
13. | Mirosław Zapała | 0 | 29 | 1044 | 4 | 33 |
14. | Artur Mikołajczyk | 490 | 4 | 0 | 29 | 33 |
15. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 29 | 362 | 9 | 38 |
16. | Jakub Woźniak | 356 | 11 | 0 | 29 | 40 |
17. | Michał Wypych | 190 | 13 | 0 | 29 | 42 |
18. | Maksym Chudzicki | 0 | 29 | 132 | 13 | 42 |
19. | Adrian Frąg | 134 | 14 | 0 | 29 | 43 |
20. | Bronisław Opel | 88 | 16 | 0 | 29 | 45 |
21. | Robert Gawior | 0 | 29 | 86 | 16 | 45 |
22. | Krzysztof Sroka | 84 | 17 | 0 | 29 | 46 |
23. | Andrzej Wrona | 54 | 18 | 0 | 29 | 47 |
24. | Andrzej Kizinski | 50 | 19 | 0 | 29 | 48 |
25. | Robert Pokrzepa | 0 | 29 | 0 | 29 | 58 |
26. | Paweł Jaroszewski | 0 | 29 | 0 | 29 | 58 |
27. | Wacław Dziadosz | 0 | 29 | 0 | 29 | 58 |
28. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 29 | 0 | 29 | 58 |
Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 16.06.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Pkt. | ||
Waga | Miejsce | Waga | Miejsce | |||
1. | Janusz Świat | 1612 | 1 | 1402 | 1 | 2 |
2. | Zbigniew Linertowicz | 284 | 5 | 1250 | 2 | 7 |
3. | Artur Mikołajczyk | 304 | 4 | 726 | 4 | 8 |
4. | Jerzy Woźniak | 740 | 3 | 502 | 7 | 10 |
5. | Adam Wysocki | 198 | 8 | 270 | 10 | 18 |
6. | Andrzej Wrona | 260 | 6 | 108 | 15 | 21 |
7. | Zbigniew Hejzner | 124 | 10 | 218 | 12 | 22 |
8. | Rafał Kopeć | 44 | 15 | 334 | 8 | 23 |
9. | Dariusz Miądzel | 106 | 12 | 222 | 11 | 23 |
10. | Andrzej Pałys | 222 | 7 | 94 | 16 | 23 |
11. | Robert Gawior | 110 | 11 | 110 | 14 | 25 |
12. | Jakub Woźniak | 956 | 2 | 0 | 26 | 28 |
13. | Maksym Chudzicki | 156 | 9 | 46 | 19 | 28 |
14. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 26 | 1127 | 3 | 29 |
15. | Ryszard Fronczkowski | 0 | 26 | 572 | 5 | 31 |
16. | Sławomir Molenda | 0 | 26 | 522 | 6 | 32 |
17. | Andrzej Kiziński | 46 | 14 | 64 | 18 | 32 |
18. | Piotr Zamojski | 0 | 26 | 296 | 9 | 35 |
19. | Łukasz Goska | 0 | 26 | 148 | 13 | 39 |
20. | Michał Sońta | 50 | 13 | 0 | 26 | 39 |
21. | Wacław Dziadosz | 0 | 26 | 80 | 17 | 43 |
22. | Bronisław Opel | 0 | 26 | 0 | 26 | 52 |
23. | Hubert Chudzicki | 0 | 26 | 0 | 26 | 52 |
24. | Paweł Jaroszewski | 0 | 26 | 0 | 26 | 52 |
25. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 26 | 0 | 26 | 52 |
GP Zarządu i Komisji Statutowych Koła CHWALIBOGOWICE Wisła 23/24.06.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte Miejsce |
1. | Andrzej Kiziński | 1860 | 1 |
2. | Krztsztof Latosiński | 1400 | 2 |
3. | Dariusz Miądzel | 710 | 3 |
4. | Zbigniew Linertowicz | 700 | 4 |
5. | Zbigniew Hejzner | 650 | 5 |
6. | Janusz Samczyński | 545 | 6 |
7. | Anna Kizińska | 380 | 7 |
8. | Ryszard Terelak | 310 | 8 |
9. | Sławomir Molenda | 210 | 9 |
10. | Wacław Dziadosz | 0 | 11 |
11. | Marian Gołuch | 0 | 11 |
SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA CEDZYNA 12.08.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte miejsce |
1. | Arkadiusz Farys | 1976 | 1 |
2. | Marcin Figura | 306 | 2 |
3. | Dariusz Miądzel | 160 | 3 |
4. | Zbigniew Linertowicz | 82 | 4 |
5. | Tomasz Wójcik | 78 | 5 |
6. | Andrzej Kiziński | 0 | 14 |
7. | Łukasz Lipka | 0 | 14 |
8. | Jacek Lipka | 0 | 14 |
9. | Hubert Chudzicki | 0 | 14 |
10. | Piotr Zamojski | 0 | 14 |
11. | Sylwester Pietryka | 0 | 14 |
12. | Michał Wypych | 0 | 14 |
13. | Krzysztof Kraska | 0 | 14 |
Zakończenie Sezonu SANDOMIERZ rzeka WISŁA 30.09.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte Miejsce |
1. | Sławomir Molenda | 5782 | 1 |
2. | Janusz Świat | 5266 | 2 |
3. | Dariusz Miądzel | 4446 | 3 |
4. | Piotr Zamojski | 2982 | 4 |
5. | Jakub Sikora | 1920 | 5 |
6. | Janusz Samczyński | 1712 | 6 |
7. | Andrzej Kiziński | 1522 | 7 |
8. | Wacław Dziadosz | 1504 | 8 |
9. | Artur Mikołajczyk | 1430 | 9 |
10. | Robert Gawior | 1330 | 10 |
11. | Krzysztof Kraska | 1294 | 11 |
12. | Jakub Woźniak | 1216 | 12 |
13. | Dariusz Zuszek | 1038 | 13 |
14. | Michał Sońta | 1014 | 14 |
15. | Łukasz Goska | 740 | 15 |
16. | Zbigniew Linertowicz | 702 | 16 |
17. | Szymon Kiziński | 696 | 17 |
18. | Andrzej Pałys | 636 | 18 |
19. | Zbigniew Hejzner | 512 | 19 |
20. | Jerzy Woźniak | 426 | 20 |
21. | Jan Sikora | 320 | 21 |
22. | Paweł Jaroszewski | 310 | 22 |
23. | Andrzej Wrona | 262 | 23 |
24. | Artur Sikora | 246 | 24 |
25. | Krzysztof Latosiński | 238 | 25 |
26. | Ryszard Fronczkowski | 0 | 39 |
27. | Ryszard Góra | 0 | 39 |
28. | Michał Kiziński | 0 | 39 |
29. | Maksym Chudzicki | 0 | 39 |
30. | Hubert Chudzicki | 0 | 39 |
31. | Dariusz Woźniak | 0 | 39 |
32. | Artur Zawadzki | 0 | 39 |
33. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 39 |
34. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 39 |
35. | Tomasz Wójcik | 0 | 39 |
36. | Robert Pokrzepa | 0 | 39 |
37. | Michał Wypych | 0 | 39 |
38. | Bronisław Opel | 0 | 39 |
DRAPIEŻNIK Szeligi Wióry 14.10.2012r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte miejsce |
1. | Andrzej Chrzanowski | 2538 | 1 |
2. | Michał Wypych | 878 | 2 |
3. | Dariusz Miądzel | 830 | 3 |
4. | Zbigniew Linertowicz | 748 | 4 |
5. | Krzysztof Kraska | 708 | 5 |
6. | Piotr Zamojski | 440 | 6 |
7. | Zbigniew Hejzner | 0 | 23 |
8. | Andrzej Kiziński | 0 | 23 |
9. | Łukasz Lipka | 0 | 23 |
10. | Jacek Lipka | 0 | 23 |
11. | Michał Kiziński | 0 | 23 |
12. | Paweł Jaroszewski | 0 | 23 |
13. | Andrzej Pałys | 0 | 23 |
14. | Adam Wysocki | 0 | 23 |
15. | Ryszard Góra | 0 | 23 |
16. | Sławomir Molenda | 0 | 23 |
17. | Hubert Chudzicki | 0 | 23 |
18. | Maksym Chudzicki | 0 | 23 |
19. | Marcin Figura | 0 | 23 |
20. | Sylwester Pietryka | 0 | 23 |
21. | Janusz Samczyński | 0 | 23 |
22. | Wacław Dziadosz | 0 | 23 |