ROK 2017
Historia zawodów
Terminarz Zawodów Wędkarskich
w Roku 2017 Koła nr 2 "AMUR"
Lp. | DATA | MIEJSCE IMPREZY | NAZWA IMPREZY | METODA |
1. | 15.01.2017 | Cedzyna | Podlodowe Mistrzostwa Koła * | Mormyszka |
2. | 05.02.2017 | Siedziba Koła godz.9:30 Drugi termin godz. 10:00 | Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze | |
3. | 19.03.2017 | rzeka Belnianka | Towarzyskie Zawody Pstrągowe ** | Spinning |
4. | 30.04.2017 | rz. Wisła, m. Ciszyca | Towarzyskie Zawody "Otwarcie Sezonu" ** | Dowolna |
5. | 07.05.2017 | Zalew Kielecki | Spławikowe Mistrzostwa Koła * | Spławik |
6. | 21.05.2017 | Umer | GP "Drgająca Szczytówka" I Tura ** | Piker |
7. | 28.05.2017 | Wików | Zawody Spławikowe Metodą Odległościową ** | Spławik |
8. | 04.06.2017 | Zalew Kielecki | "WĘDKARZE DZIECIOM" ** | Spławik |
9. | 11.06.2017 | Strawczyn | GP "Drgająca Szczytówka" II Tura ** | Piker |
10. | 18.06.2017 | Wilków | Towarzyskie Zawody z okazji 45-lecia Koła** | Feeder |
11. | 08-09.07.2017 | rz. Wisła | GP Zarządu i Komisji Statutowych ** | Dowolna |
12. | 03.09.2017 | rz. Wisła | Zawody Spinningowe Mistrzostwa Koła * | Spinning |
13. | 10.09.2017 | Wilków | GP "Drgająca Szczytówka" III Tura FINAŁ ** | Piker |
14. | 01.10.2017 | rz. Wisła | Zawody "Zakoczenie Sezonu" ** | Dowolna |
15. | 15.10.2017 | Cedzyna | Zawody "Drapieżnik" ** | Spinning |
UWAGI
Daty i miejsca zawodów mogą ulec zmianie
* zawody rangi mistrzowskiej
** zawody rangi towarzyskiej
zawody zakończone
Ogłoszenie wyników Finału GP "Drgająca Szczytówka" i "Największej Ryby" całego cyklu oraz wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Koła nr 2 "Amur" w Kielcach
Podlodowe Mistrzostwa Koła CEDZYNA 15.01.2017 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Sztuki ryb | Waga ryb | Zajęte miejsce |
1. | Chrzanowski Andrzej | 8 | 700 | 1 |
2. | Miądzel Dariusz | 8 | 615 | 2 |
3. | Kopacz Norbert | 10 | 610 | 3 |
4. | Kołaczyński Piotr | 7 | 580 | 4 |
5. | Hejzner Zbigniew | 7 | 570 | 5 |
6. | Świat Janusz | 3 | 235 | 6 |
7. | Góral Artur | 7 | 210 | 7 |
8. | Pokrzepa Robert | 4 | 200 | 8 |
9. | Gawior Robert | 6 | 90 | 9 |
10. | Sońta Michał | 4 | 90 | 10 |
11. | Zawadzki Artur | 4 | 60 | 11 |
12. | Jakubczyk Janusz | 1 | 60 | 12 |
13. | Kołaczyński Paweł | 1 | 50 | 13 |
14. | Kiepas Cezary | 0 | 0 | 17 |
15. | Majcher Mariusz | 0 | 0 | 17 |
16. | Mela Grzegorz | 0 | 0 | 17 |
17. | Samborski Andrzej | 0 | 0 | 17 |
Towarzyskie Zawody Pstrągowe DALESZYCE rzeka Belnianka 19.03.2017 r.
Lp. | Imię i nazwisko | Sztuki | Pkt. |
1. | Norbert Kopacz | 0 | 0 |
2. | Andrzej Kiziński | 0 | 0 |
3. | Piotr Zamojski | 0 | 0 |
4. | Sławomir Molenda | 0 | 0 |
5. | Janusz Świat | 0 | 0 |
6. | Dariusz Miądzel | 0 | 0 |
7. | Jerzy Szczepaniak | 0 | 0 |
8. | Paweł Jaroszewski | 0 | 0 |
9. | Grzegorz Mela | 0 | 0 |
10. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 0 |
11. | Andrzej Pałys | 0 | 0 |
12. | Mateusz Stochmal | 0 | 0 |
Towarzyskie Zawody "OTWARCIE SEZONU 2017"
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte Miejsce |
1. | Norbert Kopacz | 370 | 2 |
2. | Marcin Jaśkowski | 260 | 7 |
3. | Dariusz Miądzel | 155 | 9 |
4. | Sławomir Molenda | 285 | 6 |
5. | Szymon Kiziński | 0 | 28 |
6. | Michał Kiziński | 0 | 28 |
7. | Robert Pokrzepa | 0 | 28 |
8. | Janusz Świat | 0 | 28 |
9. | Paweł Jaroszewski | 350 | 4 |
10. | Piotr Zamojski | 0 | 28 |
11. | Michał Sońta | 315 | 5 |
12. | Artur Góral | 0 | 28 |
13. | Krzysztof Latosiński | 0 | 28 |
14. | Jarosław Cedro | 375 | 1 |
15. | Wojciech Klisko | 0 | 28 |
16. | Wacław Dziadosz | 0 | 28 |
17. | Rafał Kitliński | 0 | 28 |
18. | Ryszard Skalski | 0 | 28 |
19. | Grzegorz Mela | 0 | 28 |
20. | Andrzej Chrzanowski | 0 | 28 |
21. | Andrzej Pałys | 0 | 28 |
22. | Mateusz Stochmal | 0 | 28 |
23. | Ryszard Terelak | 360 | 3 |
24. | Artur Mikołajczyk | 0 | 28 |
25. | Mirosław Krzysztofik | 0 | 28 |
26. | Robert Gawior | 0 | 28 |
27. | Eugeniusz Skrzypek | 0 | 28 |
28. | Mirosław Zapała | 215 | 8 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2017
Kategoria KADET(U 15) do 15 lat
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Punktów | Suma Miejsc | Miejsce po II Turach | ||||
Waga | Pkt. | Zajęte Miejsce | Waga | Pkt. | Zajęte Miejsce | |||||
1. | Jakub Wójcik | 660 | 660 | 1 | 710 | 710 | 1 | 1370 | 2 | 1 |
Mistrzem Koła w kategorii KADET( U15 ) do 15 lat został Jakub Wójcik
Kategoria JUNIOR (U20) do 20 lat
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Punktów | Suma Miejsc | Miejsce po II Turach | ||||
Waga | Pkt. | Zajęte Miejsce | Waga | Pkt. | Zajęte Miejsce | |||||
1. | Maksym Chudzicki | 2140 | 2140 | 1 | 1750 | 1750 | 1 | 3890 | 2 | 1 |
Mistrzem Koła w kategorii JUNIOR (U20) do 20 lat został Maksym Chudzicki
Kategoria SENIOR powyżej 25 lat
Lp. | Imię i nazwisko | I TURA | II TURA | Suma Punktów | Suma Miejsc | Miejsce po II Turach | ||||
Waga | Pkt | Zajęte Miejsce | Waga | Pkt | Zajęte Miejsce | |||||
1. | Paweł Kowal | 1125 | 1125 | 2 | 3470 | 3470 | 1 | 4595 | 3 | 1 |
2. | Artur Mikołajczyk | 2325 | 2325 | 1 | 1705 | 1705 | 3 | 4030 | 4 | 2 |
3. | Piotr Zamojski | 685 | 685 | 7 | 2320 | 2320 | 2 | 3005 | 9 | 3 |
4. | Norbert Kopacz | 1005 | 1005 | 5 | 1680 | 1680 | 4 | 2685 | 9 | 4 |
5. | Łukasz Wiejas | 1115 | 1115 | 3 | 1085 | 1085 | 7 | 2200 | 10 | 5 |
6. | Janusz Świat | 505 | 505 | 10 | 1655 | 1655 | 5 | 2160 | 15 | 6 |
7. | Paweł Jaroszewski | 980 | 980 | 6 | 770 | 770 | 11 | 1750 | 17 | 7 |
8. | Michał Sońta | 530 | 530 | 9 | 1080 | 1080 | 8 | 1610 | 17 | 8 |
9. | Robert Pokrzepa | 1045 | 1045 | 4 | 300 | 300 | 13 | 1345 | 17 | 9 |
10. | Ryszard Fronczkowski | 380 | 380 | 12 | 1525 | 1525 | 6 | 1905 | 18 | 10 |
11. | Dariusz Miądzel | 540 | 540 | 8 | 790 | 790 | 10 | 1330 | 18 | 11 |
12. | Jarosław Cedro | 400 | 400 | 11 | 700 | 700 | 12 | 1100 | 23 | 12 |
13. | Andrzej Chrzanowski | 80 | 80 | 15 | 865 | 865 | 9 | 945 | 24 | 13 |
14. | Grzegorz Mela | 185 | 185 | 13 | 25 | 25 | 16 | 210 | 29 | 14 |
15. | Zbigniew Hejzner | 0 | 0 | 16,5 | 300 | 300 | 14 | 300 | 30,5 | 15 |
16. | Wojciech Klisko | 125 | 125 | 14 | 0 | 0 | 17 | 125 | 31 | 16 |
17. | Rafał Kitliński | 0 | 0 | 16,5 | 50 | 50 | 15 | 50 | 31,5 | 17 |
Mistrzem Koła został Paweł Kowal
I v-ce Mistrzem Koła został Artur Mikołajczyk
II v-ce Mistrzem Koła został Piotr Zamojski
Zawody Spławikowe Metodą Odległościową WILKÓW 28.05.2017r.
Lp. | Imię i nazwisko | Waga | Zajęte Miejsce |
1. | Norbert Kopacz | 2065 | 1 |
2. | Dariusz Miądzel | 1715 | 2 |
3. | Robert Pokrzepa | 1455 | 3 |
4. | Andrzej Chrzanowski | 1355 | 4 |
5. | Jarosław Cedro | 970 | 5 |
6. | Janusz Świat | 885 | 6 |
7. | Wojciech Klisko | 875 | 7 |
8. | Artur Mikołajczyk | 795 | 8 |
9. | Zbigniew Hejzner | 390 | 9 |
10. | Michał Sońta | 295 | 10 |
11. | Piotr Chrobot | 275 | 11 |
12. | Ryszard Skalski | 225 | 12 |
13. | Andrzej Kiziński | 145 | 13 |
14. | Paweł Jaroszewski | 115 | 14 |
15. | Grzegorz Mela | 0 | 15 |
Wyniki Zawodów Wędkarskich "WĘDKARZE DZIECIOM" Zalew Kielecki 04.06.2017r.
GRUPA MŁODSZA
Lp. | Nazwisko i imię | Numer startowy | Ilość w cm | Największa ryba | Najmniejsza ryba | Zajęte miejsce |
1. | Kowalski Adam | 22 | 363 | 20 | 8 | 1 |
2. | Wąsowicz Przemysław | 30 | 153 | 16 | 10 | 2 |
3. | Żyła Leopold | 42 | 93 | 14 | 9 | 3 |
4. | Jaroszewska Emilia | 16 | 81 | 30 | 15 | 4 |
5. | Pietrzak Kamil | 28 | 75 | 16 | 10 | 5 |
6. | Brzozowska Natalia | 3 | 71 | 16 | 10 | 6 |
7. | Bogusz Maja | 14 | 53 | 16 | 10 | 7 |
8. | Fronk Jakub | 8 | 41 | 19 | 10 | 8 |
9. | Burczyn Stanisław | 6 | 40 | 11 | 8 | 9 |
10. | Fronk Małgorzata | 9 | 34 | 15 | 9 | 10 |
11. | Trójniak Michał | 32 | 28 | 17 | 11 | 11 |
12. | Kizińska Marta | 17 | 21 | 11 | 10 | 12 |
13. | Góral Aleksznder | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 |
14. | Lis Maciej | 24 | 10 | 10 | 10 | 14 |
15. | Woźniak Adrian | 37 | 0 | 0 | 0 | 17 |
16. | Kizińska Zofia | 18 | 0 | 0 | 0 | 17 |
17. | Grabka Paulina | 12 | 0 | 0 | 0 | 17 |
W klasyfikacji Grupy Młodszej na Największą i Najmniejszą Rybę zwyciężyli
Największa Ryba Jaroszewska Emilia 30 cm
Najmniejsza Ryba Kowalski Adam 8 cm
GRUPA STARSZA
Lp. | Nazwisko i imię | Numer startowy | Ilość w cm | Największa ryba | Najmniejsza ryba | Zajęte miejsce |
1. | Frączkowska Natalia | 7 | 529 | 20 | 4 | 1 |
2. | Kowalska Kinga | 21 | 278 | 23 | 9 | 2 |
3. | Klamczyński Bartosz | 19 | 245 | 18 | 9 | 3 |
4. | Farys Ksawier | 44 | 229 | 22 | 7 | 4 |
5. | Siudek Antoni | 31 | 169 | 17 | 11 | 5 |
6. | Yuseinov Sebastian | 41 | 167 | 25 | 9 | 6 |
7. | Kosmala Antoni | 20 | 152 | 18 | 8 | 7 |
8. | Burczyn Jakub | 5 | 98 | 18 | 9 | 8 |
9. | Łowicka Katarzyna | 25 | 97 | 11 | 6 | 9 |
10. | Pietrzak Marcel | 29 | 91 | 19 | 10 | 10 |
11. | Białkowska Sandra | 43 | 68 | 19 | 8 | 11 |
12. | Woźniak Bartłomiej | 38 | 61 | 15 | 10 | 12 |
13. | Januchta Jakub | 35 | 52 | 11 | 8 | 13 |
14. | Węgrzyn Jakub | 34 | 45 | 15 | 8 | 14 |
15. | Mrozik Bartosz | 26 | 38 | 14 | 11 | 15 |
16. | Wójcik Jakub | 40 | 32 | 13 | 8 | 16 |
17. | Olszewska Laura | 27 | 24 | 12 | 12 | 17 |
18. | Woźniak Lena | 39 | 12 | 12 | 12 | 18 |
19. | Kumorowska Gabriela | 23 | 11 | 11 | 11 | 19 |
20. | Wołowiec Jan | 36 | 0 | 0 | 0 | 22 |
21. | Hajduk Kacper | 13 | 0 | 0 | 0 | 22 |
22. | Brzozowski Oskar | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 |
W klasyfikacji Grupy Starszej na Największą i Najmiejszą Rybę zwyciężyli
Największa Ryba Yuseinov Sebastian 25 cm
Najmniejsza Ryba Frączkowska Natalia 4 cm
Towarzyskie Zawody z okazji 45-Lecia Koła "AMUR"
Lp. | Nazwisko i imię | Koło | Waga | Największa Ryba | Zajęte Miejsce |
1. | Graba Kamil | 2 AMUR | 2100 | 560 | 1 |
2. | Mikołajczyk Artur | 2 AMUR | 2055 | 2 | |
3. | Suliga Lech | SHL | 1390 | 350 | 3 |
4. | Fronczkowski Ryszard | 2 AMUR | 1375 | 4 | |
5. | Cedro Jarosław | 2 AMUR | 1350 | 5 | |
6. | Grabarski Wiesław | 1 BRZANA | 1045 | 6 | |
7. | Frączkowski Artur | 2 AMUR | 820 | 7 | |
8. | Stochmal Mateusz | 2 AMUR | 800 | 520 | 8 |
9. | Musioł Paweł | FART | 795 | 9 | |
10. | Zamojski Piotr | 2 AMUR | 785 | 10 | |
11. | Świat Janusz | 2 AMUR | 745 | 11 | |
12. | Kopacz Konrad | 2 AMUR | 595 | 12 | |
13. | Piłat Stanisław | 1 BRZANA | 580 | 13 | |
14. | Prędota Grzegorz | BODZENTYN | 570 | 14 | |
15. | Kiziński Michał | 2 AMUR | 555 | 15 | |
16. | Skalski Ryszard | 2 AMUR | 500 | 235 | 16 |
17. | Kiziński Szymon | 2 AMUR | 430 | 17 | |
18. | Klisko Wojciech | 2 AMUR | 355 | 18 | |
19. | Pałys Andrzej | 2 AMUR | 345 | 19 | |
20. | Stępień Jacek | SHL | 320 | 20 | |
21. | Krzysztofik Mirosław | 2 AMUR | 280 | 21 | |
22. | Mela Grzegorz | 2 AMUR | 240 | 22 | |
23. | Wrona Andrzej | 2 AMUR | 155 | 23 | |
24. | Zawadzki Artur | 2 AMUR | 130 | 24 | |
25. | Wiejas Łukasz | 2 AMUR | 125 | 25 | |
26. | Jaroszewski Paweł | 2 AMUR | 120 | 26 | |
27. | Wójcik Jakub | 2 AMUR | 0 | 29 | |
28. | Skrzypek Eugeniusz | 2 AMUR | 0 | 29 | |
29. | Marzec Zbigniew | BODZENTYN | 0 | 29 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła PIOTROWICE rzeka Wisła 03.09.2017r.
Lp. | Nazwisko i imię | Uzyskane wyniki | Suma punktów | Zajęte miejsce | ||
Gatunek ryby | Długość ryby cm | Punkty za ryby | ||||
1. | Kopacz Norbert | okoń 5 szt | 108 | 250+360 | 610 | 2 |
2. | Świat Janusz | 0 | 12 | |||
3. | Jaśkowski Marcin | 0 | 12 | |||
4. | Mikołajczyk Artur | okoń 1 szt. | 20 | 50+40 | 90 | 5 |
5. | Mela Grzegorz | 0 | 12 | |||
6. | Zamojski Piotr | okoń 4 szt. | 85 | 200+260 | 910 | 1 |
boleń 1 szt. | 41 | 400+50 | ||||
7. | Miądzel Dariusz | okoń 2 szt. | 43 | 100+140 | 240 | 4 |
8. | Jaroszewski Paweł | 0 | 12 | |||
9. | Pałys Andrzej | 0 | 12 | |||
10. | Kołaczyński Paweł | okoń 3 szt. | 62 | 150+160 | 310 | 3 |
11. | Kiepas Cezary | 0 | 12 | |||
12. | Wysocki Adam | 0 | 12 | |||
Zakończenie Sezonu Zalew STRAWCZYN 01.10.2017r
Lp. | Nazwisko i imię | Waga | Zajęte Miejsce |
1. | Zamojski Piotr | 1880 | 1 |
2. | Kiziński Szymon | 330 | 2 |
3. | Frąg Adrian | 290 | 3 |
4. | Kopacz Norbert | 280 | 4 |
5. | Miądzel Dariusz | 0 | 19 |
6. | Terelak Ryszard | 0 | 19 |
7. | Mela Grzegorz | 0 | 19 |
8. | Świat Janusz | 0 | 19 |
9. | Mikołajczyk Artur | 0 | 19 |
10. | Latosiński Krzysztof | 0 | 19 |
11. | Kiziński Andrzej | 0 | 19 |
12. | Pokrzepa Robert | 0 | 19 |
13. | Sońta Michał | 0 | 19 |
14. | Góral Artur | 0 | 19 |
15. | Jaroszewski Paweł | 0 | 19 |
16. | Klisko Wojciech | 0 | 19 |
17. | Krzysztofik Mirosław | 0 | 19 |
18. | Dziadosz Wacław | 0 | 19 |
19. | Skalski Ryszard | 0 | 19 |
Zawody "DRAPIEŻNIK" Cedzyna 15.10.2017r.
Lp. | Nazwisko i imię | Waga | Zajęte miejsce |
1. | Majcher Mariusz | 295 | 1 |
2. | Świat Janusz | 100 | 2 |
3. | Kopacz Norbert | 95 | 3 |
4. | Molenda Sławomir | 90 | 4 |
5. | Pokrzepa Robert | 0 | 15 |
6. | Hejzner Zbigniew | 0 | 15 |
7. | Mela Grzegorz | 0 | 15 |
8. | Sońta Michał | 0 | 15 |
9. | Jaroszewski Paweł | 0 | 15 |
10. | Kitliński Rafał | 0 | 15 |
11. | Dziadosz Wacław | 0 | 15 |
12. | Wrona Andrzej | 0 | 15 |
13. | Góral Artur | 0 | 15 |
14. | Szawara Kamil | 0 | 15 |
15. | Szczepaniak Jerzy | 0 | 15 |